Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  STRATEGICKÝ PRODUKTOVÝ MANAŽER / NÁKUPČÍ – VÝBORNÉ PLATOVÉ OHODNOCENÍ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Pro významného klienta - obchodní společnost s dlouholetou tradicí, jedničku ve svém oboru, hledám zajímavé uchazeče na pozici:

STRATEGICKÝ PRODUKTOVÝ MANAŽER / NÁKUPČÍ – VÝBORNÉ PLATOVÉ OHODNOCENÍ

Náplň práce:
  • Kompletní odpovědnost za svěřené produktové řady
  • Komunikace s dodavateli + vyhledávání nových
  • Vyjednávání obchodních podmínek
  • Zavádění nových produktů na trh
  • Cenotvorba, kalkulace
  • Příprava plánů
  • Analýzy
  • Sledování konkurence
  • Reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Dobrou znalost anglického jazyka – komunikace se zahraničními dodavateli
  • Zkušenosti na obdobné pozici – PODMÍNKOU
  • Velmi dobrá znalost MS Office

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Osobní automobil
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Praha-východ okolí Říčan

Jiná sdělení

V případě jakýchkoli otázek kontaktuje paní Janu Lžičařovou pomocí volby "odpovědět".

Nebudu-li Vás kontaktovat do 14-ti dní od obdržení Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost uchazečům, kteří lépe splňovali požadavky klienta. Děkuji za pochopení.

Poskytnutím svých osobních údajů v zaslaném životopise a případných dalších osobních materiálů do společnosti PARTNER 4 JOB s.r.o., dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás