Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  STROJÍRENSKÝ KONSTRUKTÉR s AJ

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní

Hledáte práci v Moravskoslezském kraji a máte zkušenosti v oblasti konstrukce? Ovládáte anglický jazyk a konstrukční programy CAD? Pak je tato pozice vhodná právě pro Vás!

Jeden z předních světových dodavatelů pro automobilový průmysl hledá vhodné kandidáty na pozici:

STROJÍRENSKÝ KONSTRUKTÉR s AJ

Náplň práce:

  • Navrhování mechanických dílů elektronických modulů
  • Práce v 3D CAD systému
  • Konstrukční návrhy, vývoj a inovace produktů společnosti
  • Toleranční analýza , tvorba DFMEA
  • Tvorba technické dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojírenská
  • Znalost konstruování v 3D CAD (Catia V5 výhodou)
  • Schopnost komunikace v AJ
  • Aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací program, jazykové kurzy
  • Možnost přechodného firemního ubytování
  • Příspěvek na penzijní připojištění, na dopravu, roční bonusy atd.

Pracoviště v okr. Nový Jičín (Moravskoslezský kraj)

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás