Volné pracovní místo  Strojírenský projektant / okr. Nymburk (možnost home office)

Lokalita Nymburk a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Pro našeho klienta, renomovanou zahraniční společnost, která se specializuje na vývoj a konstrukci přístrojové techniky a provozní technologie pro potravinářský a farmaceutický průmysl, hledáme vhodného zájemce o pozici:

Strojírenský projektant / okr. Nymburk

Náplň práce:
  • projektování technologických součástí dodávaných produktů / technologií
  • práce v programovém prostředí 3D Inventor

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, strojírenský obor
  • praxe v projektování ve strojírenství výhodou
  • znalosti / zkušenost s 3D programy pro projektování
  • komunikativní znalost angličtiny (písemná i verbální komunikace s klienty a centrálou firmy v zahraničí)

Nabízíme

  • zázemí silné a stabilní společnosti
  • spolupráci na zajímavých projektech
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost kariérního postupu
  • zaměstnanecké benefity, téměř rodinné prostředí, vlídné zacházení
  • možnost home office

Místo pracoviště: okr. Nymburk
Nástup: dle dohody

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka zaujme, zašlete prosím svůj aktuální životopis a uveďte značku 2189/SP/KOL.