Volné pracovní místo  STROJÍRENSKÝ TECHNIK (Kontrolor jakosti laborant)

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Vstupní kontrola vzorkování surovin a dílů
  • Kontrola a testování výrobků
  • Kontrola dodávek a testování reklamovaných dílů
  • Ovládání 3D měřícího stroje
  • Vypracování protokolů a reportování výsledků

Požadujeme:

  • SŠ strojního/technického zaměření (vhodné i pro absolventa)
  • Nebo praxe na podobné pozici
  • AJ základní znalost
  • Schopnost ovládat 3D měřící stroj - výhodou
  • Základní znalost výkresové dokumentace
  • Práce ve 2-směnném provozu
  • ŘP sk.B

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Mzda až 28 000-/ dle praxe
  • Věrnostní bonus a každoročně se zvyšující mzda
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • 13. mzda
  • 5 týdnů dovolené studijní volno
  • Zaučení interní školení v oblasti metrologieodborný a kariérní růst
  • Nástup IHNED (smlouva na dobu neurčitou)
  • okr. Kladno