Volné pracovní místo  Strojírenský technolog junior-Benešovsko

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro významnou společnost v oblasti strojírenské výroby hledáme vhodné uchazeče na pozici technologa - juniora.

Náplň práce:
  • úzká spolupráce s jednotlivými úseky výroby po technologické stránce

Požadujeme:
  • SŠ nebo VŠ strojírenského směru
  • praxe na obdobné pozici - výhodou (možnost i pro absolventy)
  • přehled o svařovacích a obráběcích procesech
  • schopnost technického vyjadřování
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • flexibilita zodpovědnost
  • zájem o trvalé uplatnění

Nabízíme:
  • stabilní pracovní příležitost u zavedené společnosti na českém trhu
  • finanční ohodnocení dle kvalifikace a dovedností kandidáta
  • kariérní a profesní růst v rámci zaměstnavatele
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky na dopravu (mimo MHD)
  • mimořádné odměny za kvalitně odvedenou práci a pracovní aktivitu
  • možnost ubytování
  • nástup ihned

Pokud Vás pozice zaujala a máte skutečný zájem i v případě trvalé změny bydliště zašlete nám Váš životopis pomocí volby "odpovědět".