Volné pracovní místo  Strojírenský technolog-příležitost pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Mezinárodní společnost dodávající díly do automobilového průmyslu otevírá pozici Technologa lisování kovů:<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li>Návrh výrobních postupů technologií lisování</li>
<li>Spolupráce s pracovníky přímo ve výrobě na odladění lisovacích strojů pro výrobu nového dílu</li>
<li>Návrh nástrojů pro lisy v konstrukčním (CAD) software</li>
<li>Odpovědnost za úpravu a údržbu využívaných nástrojů</li>
<li>Otimalizace výroby</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>SŠ / VŠ strojní</li>
<li>znalost strojírenských technologií (i na úrovni absolventa VŠ strojní)-výhodou je praktická zkušenost s technologií lisování kovů</li>
<li>znalost 3D konstrukčními SW (SolidWorks, CATIA, Inventor, AutoCAD3d apod..).</li>
<li>dobrá orientace v technické dokumentaci</li>
</ul>znalost AJ nebo NJ<ul>
<li>zájem o oblast optimalizace výrobních technologií</li>
</ul>

Nabízíme

Nabízime:<ul>
<li>Možnost seberealizace ve vývoji v mezinárodním prostředí automobilového průmyslu</li>
<li>Motivující finanční ohodnocení resp. bonusové ohodnocení</li>
<li>5 týdnů dovolené</li>
<li>Možnost k dalšímu vzdělávání</li>
<li>Podpora inovativního přístupu u zaměstnanců</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.