Volné pracovní místo  Strojní konstruktér

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Máme přes 10 let zkušeností…díky tomu víme, že nové trendy náboru jdou ruku v ruce s těmi ověřenými a stále platnými. Naše zkušenosti a individuální přístup Vám zajistí hladký průběh náboru.

Hledáme kreativního a zkušeného konstruktéra, který se připojí k našemu týmu. Konstruktér bude hrát klíčovou roli při navrhování a vývoji nových produktů nebo při zdokonalování stávajících produktů v souladu s našimi požadavky a standardy.

Náplň práce:
  • Podílení se na zavedení nových náběhů a změn do sériové výroby
  • Řízení, kontrola, připomínkování a distribuce výkresové
  • Tvorba a zadávání konstrukčních podkladů pro kalkulací
  • Tvorba výrobních výkresů
  • Zadávání dat do TLL

Požadujeme

Požadujeme:
  • SŠ / VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi na stejné či obdobné pozici
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalosti elektronického zpracování dat - MS Office, MS Projekt, AutoCAD, XPPS
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Nabízíme:
  • Zajímavé finanční ohodnocení + odměny
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na dopravu
  • Stravenky
  • Jazykové kurzy
  • Služební telefon, služební notebook
  • Moderní pracovní prostředí
  • Stabilní zázemí