Volné pracovní místo  Strojní konstruktér - Kolín

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Nyní se Vám otevírá skvělá příležitost získat zajímavou práci v dynamickém a profesionálním prostředí úspěšné nadnárodní společnosti vyvvíjející jednoúčelové stroje a zařízení. V současnosti hledáme vhodného uchazeče na pozicici:<br/>
<br/>Strojní konstruktér!<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Inventura</li>
<li> Spolupráce na zakázkách klimatizačních jednotek</li>
<li> Komunikace se zákaznickým oddělením ohledně technické specifikace</li>
<li> Komunikace s dodavateli speciálních dílů</li>
<li> Úprava montážních postupů pro výrobní linku</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technického zaměření (strojní fakulta výhodou)</li>
<li> minimálně jeden rok praxe v oboru</li>
<li> Znalost 3D CAD programů, Inventor podmínkou, (Pro/Engineer výhodou)</li>
<li> Aj nebo Fj na komunikativní úrovni</li>
<li> Obchodní smýšlení, týmovost, zodpovědnost, pozitivní přístup k práci, flexibilita</li>
<li> Řidičský průkaz skupiny B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Práce se špičkovými technologiemi v profesionálním prostředí</li>
<li> Příležitost pro další profesní rozvoj</li>
<li> Služební telefon</li>
<li> Stravenky</li>
<li> Zaměstnanecké benefity</li>
<li> Zaškolení</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".