Volné pracovní místo  Strojní konstruktér senior - NONAUTOMOTIVE, mzda až 80.000 Kč !

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 75 000–80 000 Kč / měsíc

O firmě

Máme přes 10 let zkušeností…díky tomu víme, že nové trendy náboru jdou ruku v ruce s těmi ověřenými a stále platnými. Naše zkušenosti a individuální přístup Vám zajistí hladký průběh náboru.

Jsme švýcarská mezinárodní společnost se 130letou tradicí. Díky špičkovým technologiím, preciznosti výroby a kvalitě našich výrobků jsme jedničkou na trhu a jasnou volbou pro mnoho spotřebitelů. Aktuálně posilujeme svůj tým a hledáme kolegu na pozici strojního konstruktéra!

Náplň práce?
  • Tvorba modelů a výkresů, technických specifikací dílů, koncepce a návrh produktů, aktualizace uživatelských manuálů
  • Vytváření a správa kusovníků v PMD systému
  • Tvorba výkresové dokumentace 2D a 3D (Catia)
  • Optimalizace produktu s ohledem na cenu, kvalitu a vyrobitelnost.
  • Spolupráce s kolegy z celé Evropy ve všech částech vývoje produktu (plánování, nákup, konstrukce, testování a dokumentace,
zavedení do výroby) a externími partnery

Naše požadavky?
  • SŠ / VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, orientace na cíl a výsledek
  • Řidičský průkaz – občasné cesty mezi ČR a Švýcarskem
  • Kompletní znalost produktů Microsoft office
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme?
  • Rostoucí mezinárodní pracovní prostředí
  • Zajímavá mzda dle Vašich zkušeností
  • Flexibilní pracovní doba
  • Spolupráce s mezinárodním pracovním týmem
  • Příspěvky na dopravu
  • Příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Stabilní zázemí
  • Benefitní karta
  • Kurzy angličtiny
  • Cestování po celém světě