Volné pracovní místo  Strojní konstruktér - specialista Catia V5

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Usilujete o profesionální seberealizaci a zároveň chcete přispět ke změnám v jedné z nejvýznamnějších mezinárodních společností? Pak hledáme právě Vás. <br/>
<br/>Pro našeho významného klienta, společnost působí v leteckém výrobním průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici: <br/>
<br/>STROJNÍ KONSTRUKTÉR do jedné z největších výrob v tomto odvětví. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> tvorba konstrukční dokumentace pro vývojové projekty částí letadel</li>
<li> správa a řízení konstrukční dokumentace </li>
<li> navrhování konstrukčních částí a sestav</li>
<li> práce v mezinárodním týmu</li>
<li> účast na perspektivním mezinárodním projektu v zahraničí</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření</li>
<li> zkušenost s konstrukcí ve strojírenské společnosti (letectví, automotive, HVAC apod.) </li>
<li> komunikativní znalost AJ </li>
<li> znalost CATIA V5 podmínkou </li>
<li> týmová spolupráce, kreativní a proaktivní přístup k zadaným úkolům</li>
<li> znalost a zájem o oblast letectví</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru </li>
<li> systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů </li>
<li> příspěvek na penzijní připojištění a kapitálové životní pojištění </li>
<li> pracovní doba 37,5 hodiny týdně a 5 týdnů dovolené </li>
<li> dotované stravování v areálu společnosti </li>
<li> možnost ubytování v okolí společnosti za velmi příznivé ceny</li>
</ul>