Volné pracovní místo  Strojní konstruktér ve 3D – AJ výhodou

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 33 000–45 000 Kč / měsíc

Toužíš po práci pro úspěšnou a stabilní společnost, kde se však budeš moct rozvíjet, a i dále učit? Konstrukce ve strojírenství tě láká i když nemáš tolik zkušeností, ale nadšení pro obor ti nechybí? S angličtinou si nikdy nebyl/a moc kamarád, ale chceš na ni pracovat?
To asi hledáme právě tebe! Pošli životopis a domluvíme se na pohovoru, kde si řekneme více.

Náplň práce:
  • konstrukce plechových součástí strojů
  • tvorba a zpracování výkresové dokumentace
  • práce v 3D CAD softwaru
  • konstrukční úpravy dle vývojových updatů či požadavků zákazníků
  • spolupráce s kolegy z různých oddělení

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření (v případě SŠ požadujeme i praxi v oboru)
  • zkušenost na obdobné pozici
  • znalost tvorby modelů ve 3D (SolidEdge výhodou)
  • znalosti strojírenských technologií
  • AJ výhodou

Nabízíme

  • práci na HPP v moderní české společnosti, která Vám dá příležitost se dále rozvíjet
  • kvalitní zaučení od zkušených kolegů, kteří Vás v začátcích podrží a nenechají ve štychu
  • týden dovolené navíc nad zákonný rámec (5 týdnů)
  • flexibilní pracovní doba a možnost občasné práce z domova
  • finanční bonusy a odměny
  • Sodexo kartu
  • firemní jídelna, kde se najíte zadarmo!
a další

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!