Volné pracovní místo  Strojní výroba s výdělkem až 20tis. čistého!

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

Jste technický typ a rád vidíte, jak Vám pod rukama vzniká výrobek? Pak tu máme práci pro Vás.
Pro dodavatele tepelných výměníků a klimatizací hledáme šikovné a pracovité muže a ženy na pozici operátor ve výrobě.

Místo výkonu práce: Radotín - Praha 16, dopravní dostupnost ze Smíchovského nádraží, cca 15 minut busem či vlakem

Náplň práce: obsluha poloautomatických strojů nebo přímo na výrobě jednotlivých dílů (pozice jsou různorodé)

Směny: 12 hodinový provoz(denní a noční směny/krátký - dlouhý týden)

Plat: od 16.500 - 20.000tis čistého !

Smluvní vztah: HPP

Požadujeme

technické vzdělání VÝHODOU (zámečníci, automechanici, svářeči, páječi, tesaři, truhláři)
manuální zručnost
u mužů fyzickou zdatnost
zdravotní způsobilost
zkušenost s prací ve výrobě VÝHODOU
perfektní plnění docházky
týmovou spolupráci

Nabízíme

stabilní zaměstnání s možností přesčasů
ubytování ZDARMA nebo příspěvek na bydlení a dopravu 3000,-Kč v čistém k platu
možnost týdenních záloh na mzdu (1000,- Kč)
zvýhodněné stravování

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat >> (PO-PÁ 8-18hod) pomocí odpovědního formuláře níže.