Volné pracovní místo  Strojník čistírny vody (od 20.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Mám zkušenosti v obsluze čistírny vody. Umím zacházet s chemikáliemi. Domluvím se trochu anglicky. Je to Váš profil? Pokud ano, pak právě Vás hledáme!

Získejte zaměstnání v mezinárodní firmě, která Vám poskytne stabilní zázemí a mnoho benefitů!

Náplň práce:

  • obsluha ČOV, kontrola stavu
  • zodpovědnost za technologický proces úpravy vody
  • práce s chemikáliemi

Požadujeme

  • technické/chemické vzdělání
  • angličtinu minimálně na mírně pokročilé úrovni
  • schopnost zacházet s chemikáliemi
  • ochotu pracovat na více směn
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • zázemí v moderní hale významné firmy v kraji
  • možnost rozvoje
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • možnost využití cizího jazyka
  • příspěvky na kulturu, sport, aj.
  • možnost nástupu ihned

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.