Volné pracovní místo  Strojník - seřizovač - Jablonné v Podještědí

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Náplň práce
obsluha, seřizování, údržba a řízení chodu výrobních linek,

seřizování linek a kontrola kvality, odstraňování závad,

podílení se na zkoušení nových materiálů a postupů,

řešení a odstraňování technických problémů.

Požadujeme

Požadujeme
SO/ÚSO vzdělání, výhodou ve strojírenském nebo elektro oboru,

praxe na jakémkoliv výrobním zařízení výhodou,

schopnost orientace v technické dokumentaci,

technické myšlení, preciznost a smysl pro detail,

práce v nepřetržitém provozu.

Nabízíme

Nabízíme
náborový příspěvek 20 000 Kč
zaměstnání v prestižní společnosti s dlouhodobou perspektivou,
zajímavou a pestrou práci,
motivující platové ohodnocení,
kvalitní zaškolení od zkušených kolegů,
profesní rozvoj,
zaměstnanecké výhody, bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, dotované stravování, rekr. zařízení, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění atd.).

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.