Volné pracovní místo  STROJNÍK – SEŘIZOVAČ - Liberec - nástup možný ihned - MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co budete dělat?

  • obsluha, seřizování, údržba a řízení chodu výrobních linek
  • seřizování linek a kontrola kvality, odstraňování závad
  • řešení a odstraňování technických problémů

Požadujeme

Co od Vás požadujeme?

  • vyučení nebo SŠ, výhodou ve strojírenském nebo elektro oboru
  • praxe na jakémkoliv výrobním zařízení výhodou
  • technické myšlení, preciznost a smysl pro detail
  • komunikativnost
  • odpovědný přístup k práci
  • ochota učit se novým věcem
  • práce v nepřetržitém provozu (12-ti hodinové směny – 4 dny práce, 4 dny volno)

Nabízíme

Co Vám nabízíme?

  • měsíční nástupní hrubá mzda až Kč 32 000,--
  • zajímavou a pestrou práci
  • kvalitní zaškolení od zkušených kolegů
  • možnost kariérního růstu
  • zaměstnanecké výhody a benefity - např. 5 týdnů dovolené, dotované

stravování, rekreační zařízení, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění

  • možnost ubytování na podnikové ubytovně

V případě Vašeho zájmu se na nás, prosím, obraťte, rádi Vás pozveme na pohovor.

Za doporučení nového zaměstnance můžete získat dalších Kč 5 000,-- jako odměnu za získání nového pracovníka.

Vhodné pro

Absolventy, OZP, uprchlíky z Ukrajiny

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.