Volné pracovní místo Strojník stavebních strojů

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
Zlín
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Obsluha pásových bagrů a stavební mechanizace, opravy strojů a mechanizace, obsluha kolových nakladačů.

Požadujeme

Vyučen – mechanik , automechanik, opravář strojů a zařízení, ŘP sk.C, profesní průkaz, spolehlivost a zodpovědnost.

Nabízíme

Odpovídající platové ohodnocení, práce na HPP.

Místo práce: Zlín

Termín nástupu: červen

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je stavebně montážní společnost TENNIS Zlín, a.s., držitel Certifikátu ISO 9001,ISO 14001 a OHSAS 18001 zabývající se přes 15 let projektováním a výstavbou sportovních staveb v České a Slovenské republice.

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Montér průmyslových regálů
Účelem naší stabilní zavedené české firmy Regmont EU s.r.o. jsou kvalitně bezpečně a rychle postavené regály tak, aby náš klient obdržel kompletní, kvalitní a bezproblémový servis ...
Regmont EU s.r.o. Černilov 150, Černilov, Belgie, Fra... Plný úvazek, Práce na ŽL
dnes
Uklizeči - dělníci výroby
Náplň práce: úklidové práce + zpracování ovoce (jablka), zeleniny Požadavky: spolehlivost, manuální zručnost, pečlivost Výhody: individuální přístup
Lenka Vránová Pod Jurým 63, Zlín Zkrácený úvazek
týden
Servisní technik (chlazení a vzduchotechnika)
pracoviště třída Tomáše Bati, Zlín Pracovní náplň: Pravidelná údržba a servis zařízení, Kontrola parametrů technických zařízení, Výměna opotřebovaných dílů, Telefonická podpora, Práce ve výškách - Požadujeme: SŠ vzdělání, Vyhláška ...
EMEA s.r.o. třída Tomáše Bati 269, Zlín Plný úvazek
aktivní
Sádrokartonář
Místo výkonu práce bude dle zakázek, na území celé ČR.
REVKOM, s. r. o. Zlín Plný úvazek
aktivní
Opraváři vzduchopřístrojů
Pracovní doba Po-Pá 6:00 - 14:30 hod. Prodloužení pracovního poměru na základě dohody se zaměstnancem Výhody: příspěvek na stravné.
AUTOKOM, spol. s r. o. 362, Tečovice Plný úvazek
AUTOKOM, spol. s r. o. 362, Tečovice Brigády, Brigády