Volné pracovní místo  Strojník ve výrobě - skvělá příležitost v Olomouci!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Na pozici Strojník ve výrobě hledáme nového pracovitého kolegu, který rád pracuje v týmu, je komunikativní a ochotný naučit se něčemu novému! Máte zájem pracovat v úspěšné moderní společnosti? Pošlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • Budete obsluhovat, nastavovat a seřizovat stroj
  • Je nutná spolupráce s ostatními kolegy a případně společné řešení nedostatků
  • Také je třeba zvládnout provést drobné opravy na stroji

Požadujeme

  • SOU vzdělání nejlépe technického směru
  • Vítáme komunikativního a samostatného kolegu, který dobře zapadne do našeho týmu
  • Pečlivost, zodpovědnost a aktivní přístup k práci by měli být samozřejmostí

Nabízíme

  • zázemí rostoucí zahraniční společnosti se sídlem v Olomouci
  • práci v novém prostředí s moderním strojním vybavením
  • přátelský kolektiv
  • mzdu obohacenou o měsíční výkonnostní odměny
  • stravování přímo v areálu naší společnosti
  • balíček velice zajímavých firemních benefitů
  • smlouvu na HPP a nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.