Volné pracovní místo  STROJNÍK - zaměstnanec sklářské výroby

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské

O firmě

Akciová společnost Crystal BOHEMIA, a.s. vznikla v roce 2008 s cílem zachovat a dále rozvíjet dlouholetou tradici výroby olovnatého křišťálu v Poděbradech. V červenci 2020 jsme se rozrostli o závod ve Světlé nad Sázavou (dříve CRYSTALITE BOHEMIA a.s.).

Popis pracovní nabídky

Co vás čeká

Budete pracovat ve společnosti, kde se tradice z minulého století snoubí s moderní současností, ve společnosti která i v dnešní, složité době je stabilní a úspěšná...

Budete se přímo podílet na výrobě našeho konečného produktu....

Budete provádět obslužné a doplňkové práce na výrobní lince - obsluhovat výrobní zařízení a manipulovat s výrobky. To se neobejde bez kontroly a výměny forem a také bez vstupní, mezioperační a výstupní kontroly hotových výrobků, nezbytné údržby linky a úklidu pracoviště...

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Velkou výhodou bude vyučení ve strojírenském či technickém oboru. Akceptujeme ale i základní vzdělání s odpovídající praxí, absolventy i ty, kteří mají hlavně zájem o toto úžasné řemeslo, zaškolíme.

Všechno potřebné vás naučíme, hlavně na začátku pomůžou ochotní kolegové.

Důležitá je samostatnost a zodpovědnost, chuť a aktivní přístup ke svěřeným úkolům.

Výhodou bude, pokud budete

Samostatná a odpovědná osobnost s aktivním přístupem ke svěřeným pracovním úkolům

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout

Zaměstnání na HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR V NEPŘETRŽITÉM 3 SMĚNNÉM PROVOZU

V případě zájmu možnost přesčasové práce.

Možnost profesního růstu.

Příspěvek na penzijní připojištění 500,-Kč měsíčně.

Dotované závodní stravování - výběr ze sedmi jídel denně.

Výrazné slevy na produkty společnosti i v rámci holdingu.

Zaměstnanecké benefity - příspěvek na sport, masáže, aj.

Školení - vše potřebné Vás naučíme, kolegové ochotně poradí:-)

Nástup možný ihned

Vhodné pro

Absolventy.