Volné pracovní místo  Strojvedoucí v regionální dopravě

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Pro rozšiřování našeho provozu hledáme pro pracoviště Letohrad a Králíky licencované strojvedoucí s praxí.

Náplň práce

Samostatná zodpovědná práce "kapitána" vlaku.
Řízení, obsluha a provozní prohlídky drážních vozidel.
Organizace přípravy vlaku, obratových úkonů a práce posádky vlaku.

Požadujeme

Platná licence strojvedoucího.
Praxe strojvedoucího výhodou (elektrická nebo motorová trakce).
Zodpovědnost, samostatnost, disciplinovanost, vůdčí schopnosti.
Aktivní osobní přístup k dosažení společného cíle – spokojeného cestujícího.

Nabízíme

Pohodlné pracovní prostředí spolehlivých motorových a elektrických jednotek.
S předstihem plánované turnusově organizované směny.
Nadstandardní provozní zázemí a podpora.
Výborný kolektiv téměř rodinného typu.
Odměňování podle odpracovaných hodin a kvalifikace.
Bonus za osobní přístup a odjeté kilometry.
Možnost dalšího osobního růstu v technicko-provozních pozicích.