Nabídka práce ve firmě PARTNER 4 JOB s.r.o.

Volné pracovní místo  Supervisor úklidu - 4/5* hotel

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 29 000–34 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PARTNER 4 JOB s.r.o.
hledá pro svého významného klienta – moderní 4 hvězdičkový hotel v centru Prahy, vhodného uchazeče/uchazečku na pozici:

SUPERVISOR HOTELOVÉHO ÚKLIDU POKOJŮ

Náplň práce:
  • Organizace práce, řízení a kontrola práce pokojských, úklid pokojů

Požadujeme

  • Příjemné vystupování
  • Komunikativní znalost anglického jazyka - výhodou
  • Manažerské zkušenosti / předpoklady

Nabízíme

  • 8 hodinové směny
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Firemní stravování za zvýhodněné ceny, multisport karta, 1x ročně hotelový bonus - 1 noc v hotelu se snídaní, 50% sleva na restaurační služby, výuka základních frází v AJ, po zkušební době noc v hotelu se snídaní pro 2 osoby
  • Nástup možný ihned / dohodou

Platové ohodnocení dle zkušeností: cca 29.000 - 34.000 Kč + MOŽNÉ ODMĚNY NA DOBŘE ODVEDENOU PRÁCI

O nás

PARTNER 4 JOB s.r.o. - o nás

Jsem profesionál z oblasti personálního poradenství a poskytuji komplexní služby v oblasti řízení lidských zdrojů. Zakládám si na vysoce odborném a přátelském přístupu, který je pro mě klíčem k úspěšné spolupráci.

Hlavní specializace:

  • Recruitment (poskytování služby zabývající se zprostředkováním práce)

  • Headhunting (přímé vyhledání a oslovení potenciálního kandidáta)

    Mezi mé zákazníky patří úspěšné mezinárodní, ale i české společnosti působící v mnoha oborech – obchod, strojírenství, IT, stavebnictví, finance a další..

číst dále

Sledujte nás