Volné pracovní místo  Supervisor výroby - plasty / kompozity

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 2-30-205604. Pro našeho klienta, tier 1 dodavatele v oblasti kompozitových dílů hledáme specialistu na ppozici Supervisor výroby - plasty / kompozity.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> vedení lidí ve výrobě, řízení a koordinace změn ve výrobě</li>
<li> plánování výroby, rozdělování úkolů a kontrola kvality provedení</li>
<li> práce s technickou dokumentací</li>
<li> zodpovědnost za podřízené (kolektiv 20-40 lidí)</li>
<li> pravidelné hodnocení kvality a péče o její trvalé zlepšování</li>
<li> komunikace s nadřízeným a reporting</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ vzdělání technického směru</li>
<li> praxe na obdobné pozici ve vedení směnné výroby v automobilovém průmyslu (alespoň 20 pracovníků)</li>
<li> zkušenosti v oblasti práce s komppozity, připadně v plastech / formách je velkou výhodou</li>
<li> znalost anglického či německého jazyka na komunikativní úrovni</li>
<li> znalost ISO norem a zákoníku práce</li>
<li> samostatnost, spolehlivost, důslednost</li>
<li> komunikativnost</li>
<li> práce ve 3 směnném provozu</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> perspektivní a stabilní práci v zahraniční společnosti </li>
<li> kvalifikační růst a odborná školení </li>
<li> motivační hodnocení </li>
<li> příjemné a moderní pracovní prostředí </li>
<li> příspěvky na stravování</li>
</ul>