Volné pracovní místo  Supervisor vyroby - strojírenství

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Náš klient strojírenská výrobní společnost Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Supervisor výroby.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> budete odpovědný za vedení výroby (lisovaní plechů) + další aktivity jako jsou plánování a organizace práce, údržba, apod.</li>
<li> povedete tým pracovníků</li>
<li> budete působit jako podpora při instalování a zprovozňování výrobních zařízení</li>
<li> budete participovat na dalším vývoji a optimalizaci výrobních procesů</li>
<li> budete poskytovat podporu řediteli závodu a zpracovávat reporty</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ strojního zaměření</li>
<li> relevantní praxe v oblasti vedení výroby - tváření za studena (lisování, tažení, dělení materiálu, atd.) je nutná</li>
<li> znalosti v oblasti podnikového hospodaření, plánování a optimalizace výroby </li>
<li> zkušenost s vedením zaměstnanců, ideálně automobilový průmysl</li>
<li> znalosti MS-Office</li>
<li> znalost německého jazyka nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni </li>
<li> samostatnost, metodické způsoby pracovních postupů</li>
<li> časová flexibilita a schopnost týmové spolupráce</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost dále nabízí zajímavý systém firemních výhod, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".