Volné pracovní místo  Supervisor výroby

Lokalita a další
Vzdělání Základní

Pro nadnárodní farmaceutickou společnost hledáme supervisora výroby

Náplň práce:
řízení technologických procesů a postupů oddělení
vytváření a udržování výrobní dokumentace
dodržování správné výrobní praxe
podpora výrobního procesu a dohled nad operacemi oddělení
validační aktivity
školení a řízení malého týmu techniků

Požadujeme

min.středoškolské vzdělání v oblati chemie, biochemie, mikrobiologie, případně potravinářství
praxe na obdobné pozici a zkušenost s výrobními procesy
znalost správné výrobní praxe výhodou
znalost anglického jazyka a práce s PC podmínkou
schopnost pracovat v týmu, dynamičnost a spolehlivost
řídící dovednosti, dobré organizační a komunikační schopnosti
ochota pracovat na směny

Nabízíme

Příležitost pracovat pro významnou společnost vybavenou nejmodernější technologií a orientovanou na budoucnost.
Společnost poskytuje zaškolení a průběžné pravidelné školení, dobré platové ohodnocení, dobré pracovní podmínky a příjemné pracovní prostředí.