Volné pracovní místo  SUPERVIZOR LOGISTIKY

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 13 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimoprofesního.

Pro silnou výrobní společnost se sídlem v Písku aktuálně hledáme vhodného uchazeče či uchazečku na obsazení pozice Supervizora logistiky.

Náplň práce:
Vedení týmu pracovníků skladu včetně řidičů VZV a jiné manipulační techniky;
plánování rozložení pracovníků dle směn;
zajištění zaučení nových zaměstnanců;
řízení interních materiálových toků od příjmu materiálu až k dodávce hotových dílů k zákazníkovi;
zajištění pravidelného toku informací v týmu;
řízení procesu dle platných procedur a zodpovědnost za jejich dodržování;
zajištění respektování a dodržování pravidel BOZP;
práce ve 3-směnném provozu.

Požadujeme

SŠ vzdělání nejlépe technického směru;
praxe na pozici mistra v oblasti automobilového průmyslu;
zkušenost s vedením týmu zaměstnanců;
znalost AJ na mírně pokročilé úrovni;
uživatelská znalost MS Office;
znalost 8-D reportu, Kanbanu, SAP výhodou;
organizační dovednosti;
samostatnost.

Nabízíme

RELOKAČNÍ BALÍČEK pro kandidáty ze zahraničí či vzdálených částí republiky;
velmi rychlou kariéru v automotive oboru, ;
jazykové kurzy;
standardní balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, příspěvek na stravování…).

Jiná sdělení

Svoje životopisy prosím zasílejte prostřednictvím odpovědního formuláře. Těšíme se na spolupráci!