Volné pracovní místo  Supervizor montáže zařízení/zprovozňovač

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Popis pracovní nabídky

Supervizor montáže zařízení/zprovozňovač - Ústí nad Labem

  • Chcete získat dobrou rozjezdovou pozici pro svou kariéru?
  • Chcete si ověřit a prohloubit své technické znalosti v praxi?
  • Mluvíte anglicky nebo německy?

Ochota cestovat často do zahraničí (zahraniční zakázky a stavby)

Naše společnost je prosperující mezinárodní inženýrsko-dodavatelská společnost zaměřená na kompletaci investičních celků a technologických zařízení v oblasti dopravy a skladování sypkých hmot (pásové a trubkové dopravníky) sídlící v Ústí nad Labem.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • supervize a vedení montáží zařízení včetně předmontážních prací
  • zprovozňování zařízení fy (mechanická a elektrická část, řízení)
  • technická a kvalitativní kontrola subdodávek a výroby
  • posuzování kvalifikace dodavatelů a splnění kvalitativních předpokladů (certifikace, dokumentace, apod.)
  • kontrola průběhu výroby a montáže dodávaného zařízení a správa k tomu potřebné dokumentace
  • aktivní účast na záruční a pozáruční servisní činnosti
  • komunikace se zákazníkem a dodavateli (výrobní a montážní firmy)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ strojního zaměření
  • znalost AJ podmínkou (min. úroveň B1) + jakýkoliv další jazyk výhodou
  • samostatnost a logický úsudek, silné organizační a komunikační schopnosti
  • zájem pracovat na projektech v ČR i zahraničí
  • schopnost čtení strojní výkresové dokumentace, elektro výkresy výhodou
  • základní znalost programu AutoCAD (prohlížení, tisk, odměření z výkresů)
  • všeobecná znalost výrobního procesu ve strojírenství (technologie, svary, povrchové úpravy, …)
  • základní znalost elektro a principů řízení výhodou
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Nabízíme

  • zázemí úspěšné zahraniční inženýrsko-dodavatelské rodinné firmy
  • práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
  • zajímavé platové ohodnocení (základ + měsíční odměna)
  • dle výkonu a po zapracování 13. plat, bonusy z realizace díla
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • služební notebook a mobilní telefon

Pošlete nám svůj životopis skrze odpovědní formulář
Těšíme se na setkání s Vámi.

Vhodné pro

Absolventy.