Volné pracovní místo  SUPERVIZOR PROJEKTU, až 35 000Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 7-30-210986. Ovládáte AJ a NJ na komunikativní úrovni a máte technické vzdělání? Hledáte pozici, která by Vám nabídla využití jazyků, práci na samostatném projektu a další možný kariérní postup?<br/>
<br/>V případě, že jste na všechny otázky odpověděl/a ANO, přihlašte se na nabízenou pozici Supervizor projektu.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> koordinace průběhu náběhu nových projektů předsériové výroby v závodě</li>
<li> dohled nad správnou implementací strojů a zařízení</li>
<li> zpracovánání dokumentace v průběhu celého projektu</li>
<li> organizace a ověřování výroby při převádění na sériovou</li>
<li> řešení technických problémů s technickým oddělením</li>
<li> provádění interních kontrol kvality</li>
<li> komunikace s centrálními vedoucími projektu v zahraničí</li>
<li> komunikace s externími zákazníky</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání technického směru</li>
<li> praxe z automotive velkou výhodou</li>
<li> pokročilá znalost NJ a AJ slovem i písmem (denní komunikace se zákazníkem)</li>
<li> uživatelská znalost práce na PC a s MS Office programy</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností 30 - 35 000 Kč/měs. </li>
<li> bonusy ke mzdě </li>
<li> stabilní a dlouhodobé uplatnění </li>
<li> interní systém benefitů </li>
<li> účast na nových projektech</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.