Volné pracovní místo  Svářeč Brno

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení

Pro našeho významného klienta Westfalia Metal s.r.o. který je součástí Thuman Group a má své sídlo v Hustopečích u Brna hledáme nové členy týmu na pozici: Sváreč CO2

Hlavní náplň práce:
veškeré svářečské práce výrobního i nevýrobního procesu
vedlejší činnosti - veškeré ostatní práce v dokončovacím procesu výroby
práce ve 3 směnném provozu

Naše požadavky:
vyučení v technickém oboru
2 roky praxe
svářečský kurz - svařování v ochranné atmosféře CO2 (lze také dodělat u zaměstnavatele pokud nevlastníte)

Nabízíme:
Zázemí silné a stabilní společnosti
Jednorázový náborový příspěvek 15.000- Kč
Motivující finanční ohodnocení - mzda až 30.000.- (dle zkušeností znalostí a zaučení)
Motivující finanční ohodnocení
Nadstandartně ohodnocené noční směny
Praní a servis pracovních oděvů
Dny dovolené nad rámec zákona příspěvek na penzijní připojištění
Odborné a jazykové kurzy školení
Firemní akce
Příspěvek na závodní stravování
Odměna k životnímu jubileu / Odměna k pracovnímu výročí
Zvýhodněné mobilní tarify
Péče o zaměstnance ovoce v zimě očkování atd.
Termín nástup:

Ihned dle dohody
Pro další informace nás neváhejte kontaktovat těšíme se na Vás!

Odesláním svého životopisu a dalších potřebných materiálů dávám svůj souhlas firmě Westfalia Metal s.r.o. ke shromažďování zpracovávání a uchování mých osobních údajů a osobních citlivých údajů ve smyslu všech ustanovení zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění.