Volné pracovní místo  Svářeč CO2 - NÁSTUP IHNED DO KMENE

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

O firmě

Skupina Orienta byla založena v roce 1993 a od té doby pracujeme na rozvoji HR služeb a na tom, abychom byli motorem inovací v oblasti lidských zdrojů. Jsme mezinárodní společnost s více než třicetiletou historií a pobočkami po celém světě.
Na trhu práce se orientujeme za Vás!

Pro našeho klienta hledáme šikovné svářeče na svařování CO2.
  • stabilní velká strojírenská firma (zakázky na několik let dopředu pro sektor zdravotnictví)
  • práce v hale

Základní náplň práce:
  • svařování dle výkresové dokumentace pomocí CO2

Požadujeme

  • čtení výkresové dokumentace
  • ochotu práce ve 2-směnném provoze
(týden ranní směny 7,5h + týden odpolední směny 7,5h) + VOLNÉ VÍKENDY

Lokalita: Ostrava

Nabízíme

  • mzda dle zkušeností 30.000 - 33.000 Kč
  • dovolená 25 dní
  • dotované závodní stravování
  • nástup do kmene společnosti od 1. dne (NE agenturní zaměstnání)
  • dlouhodobý spolupráce

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Pokud Vás nabídka práce zaujala a máte potřebné zkoušky, prosím, neváhejte mi zaslat Váš životopis.