Volné pracovní místo Svářeč CO2 (od 19.000 Kč) - Přerovsko

aktivní
SUGESTO s.r.o.
Místo pracoviště
okres Přerov
Plný úvazek
Vzdělání
základní, vyučení, SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Hledá se zkušený svářeč CO2!

Rozšiřujeme tým výrobní společnosti na Přerovsku – hledáme svářeče!

Náplň práce:

  • příprava materiálu a jeho očištění
  • údržba nástrojů, svařovacích přístrojů
  • provádění svařovacích prací

Požadujeme

  • praxe jako svářeč (platný svářečský průkaz)
  • zkušenosti s navařováním
  • manuální zručnost, spolehlivost

Nabízíme

  • práci na HPP u stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost stravování na pracovišti
  • 4 týdny dovolené

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.