Volné pracovní místo Svářeč Co2 základní kurz

aktivní
JOB AGENCY NVJ-EU s.r.o.
Místo pracoviště
Slaný (zájemci z celé ČR, ubytování zajištěno)
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Vyrábí svařované komponenty do zdravotnických zařízení atd..
Pracovní náplň obsluha svařovacího robota

Požadujeme

Vyučení ve strojírenském oboru
Praxe v oblasti svěření minimálně 2 roky
Platní svářečsky průkaz Co2 základní kurz
Flexibilita, Samostatnost

Nabízíme

Zázemí ve stabilní agentuře
Smlouva na dobu neurčitou
Zajištění sociálního a zdravotního pojištění
Platové podmínky: nástupní plat 100,–Kč, ( čistá mzda)
Příspěvek od mistra 3000,–Kč za kvalitu
Příspěvek na dopravu 1000,–Kč
Pracovní doba 8 hodinové směny + přesčasy
Ubytování zajištěno

Jiná sdělení

Oslovujeme tímto zájemce o práci z celé ČR vzhledem k nabídce ubytování v místě práce Slaný.