Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  SVÁŘEČ EN 135 – nástup ihned

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Agentura práce TechnoJob, s.r.o. hledá pro svého významného klienta, strojírenskou výrobní společnost, vhodné kandidáty na pracovní pozici:

SVÁŘEČ EN 135 – nástup ihned

Pracovní náplň:

  • příprava na svařování
  • provádění svařovacích prací
  • ošetřování a údržba nástrojů, svařovacích přístrojů a zařízení a provádění jednoduchých opravářských prací
  • konečná úprava svarů

Požadujeme

  • výuční list v oboru výhodou
  • předchozí zkušenost se svařováním kovů, případně obsluha zařízení pro různé druhy svařování podmínkou
  • státní zkouška EN 135 podmínkou

Nabízíme

  • náborový příspěvek 3000,- Kč k výplatě
  • motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • zajištění ubytování, příspěvek na stravování, lékařská péče
  • spolupráce formou hlavního pracovního poměru
  • zázemí stabilní výrobní společnosti
  • práci s nejmodernějšími technologiemi
  • nástup možný ihned
  • místo pracoviště Louny, Horní Slavkov – okr. Sokolov

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na níže uvedený kontakt:

Ing. Zlata Bilecová

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás