Volné pracovní místo  SVÁŘEČ HLINÍKU CO 131OVA

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 180–280 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Svařování konstrukcí podle výkresové dokumentace.
  • Svařují se skelety a celá hrubá stavba vlakových souprav.
  • Příprava materiálu, upínání do přípravků

Mzda:
HPP 180 Kč/hod v čistém, OSVČ 260 kč/hod
Po skušební době a platných papírech HPP 200kč OSVč 280kč
Nástupny bonus po odpracovaní měsice 5 000,-kč

Požadujeme

Požadujeme:
  • Nutná praxe se svařováním 131 hliník
  • Potřeba mít vazačský a jeřábnický průkaz
  • Certifikáty CO 131 tupý a koutový svar, svařování nad hlavou

Nabízíme

Nabízíme:
  • Směny jsou ranní a odpolední.
  • Možnost přesčasů
  • Práce ve stabilní a prosperující společnosti.
  • Odpovídají platové ohodnocení.
  • Nabízíme práci na HPP i OSVČ.
  • Stravování kantýna v podniku.
  • Ubytování 5 minut od podniku (zrenovovaná ubytovna, pokoje po 2-3, kuchyňka na chodbě.

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.