Volné pracovní místo  Svářeč kovů - praxe nutná

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

Nadnárodní společnost hledá zaměstnance na výše uvedenou pozici.

Pracovní náplň

  • svařování kovů úprava a sestavování částí svařenců do celků jejich spojování stehováním a příprava pro svařování
  • seřizování ošetřování a údržba svařovacích zařízení
  • čtení a použití technických podkladů
  • nástup ihned!

Požadujeme

  • vyučení ve strojírenském oboru (strojní zámečník mechanik opravář nástrojař)
  • praxe v oblasti sváření minimálně 2 roky
  • svářecí průkaz na EN 287-1 metoda 135 141
  • preciznost a pečlivost

Nabízíme

  • dobře placenou práci
  • zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti
  • možnost dalšího profesního růstu a zvyšování kvalifikace
  • zaměstnanecké výhody (závodní stravování odměny bonusy životní pojištění....)
  • pro zaměstnance mimo region možnost ubytování

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".