Volné pracovní místo Svářeč - nerez, hliník (až 30.000,- Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Znojemsko
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Hledáte práci na Znojemsku na pozici Svářeče hliníku nebo nerezi? Máte oprávnění a zkušenosti se svářecí metodou TIG?
Pak hledáme právě Vás!

Prosperující nadnárodní strojírenská společnost hledá šikovné kolegy na pozici:

SVÁŘEČ – nerez, hliník (až 30.000,– Kč)

Náplň práce:

  • Svařování jednotlivých dílů a dílců pomocí metod TIG (materiály nerez nebo hliník)
  • Příprava jednotlivých komponentů pro svařování
  • Práce dle výkresové dokumentace
  • 2-směnný provoz

Požadujeme

  • Vzdělání strojního zaměření
  • Oprávnění pro svařování metodou TIG
  • Manuální zručnost a orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Zkušenosti se svařováním nerezi nebo hliníku
  • Ochotu pracovat ve 2-směnném provozu

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusů a příplatků
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování
  • Nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Znojemsko

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.