Volné pracovní místo  Svářeč (od 23.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou

Hledáme zkušené pracovníky na pozici Svářeče. Rozšiřte tým strojírenské firmy na Přerovsku!

Náplň práce:

  • Výběr vhodných nástrojů a svařovacích přístrojů pro očištění a přípravu ploch, které se mají svařovat
  • Provádění svařovacích prací, konečná úprava svarů, finální kontrola

Požadujeme

  • Praxi na pozici svářeče nutná
  • Znalost metody svařování – CO2
  • Spolehlivost, pečlivost
  • Ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • Práci pro významného zaměstnavatele v kraji
  • Zajímavou mzdu (možnost navýšení po určité době)
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Stravování, příp. příspěvky na stravování
  • Místo výkonu práce: Přerov
  • Termín nástupu: dle domluvy

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.