Volné pracovní místo  Svářeč - praxe v oboru nutná (Hradec Králové)

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou
Hrubá mzda 160–170 Kč / hodinu

O firmě

Jsme česká pracovní agentura, která působí v oblasti agenturního zaměstnávání po celé České republice.
Zaměřujeme se na vyhledání a přidělení kvalitních zaměstnanců v oborech gastronomie/pohostinství, obchodu/služeb a logistiky/skladování.
V současné době spolupracujeme s několika významnými hotely, obchodními řetězci a logistickými centry.

Hledáme pracovníky do stabilní a perspektivní společnosti na pozici
svářeč. Praxe v oboru nutná.

Náplň práce:
  • svařování dílů konstrukcí a tlakových zařízení z kovových materiálů
všech skupin
  • spolupracuje na sestavování svařenců do celků
  • provádí seřizování svařovacích zařízení
  • provádění odborných oprav svařováním
  • svařování dle výkresové dokumentace

Požadujeme

  • praxe v oboru nutná
  • ideálně kombinace 111, 141 (elektroda, argon)
  • svářečský průkaz
  • ochotu pracovat a učit se novým věcem
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • výpis z TR
  • podmínkou platné certifikáty
  • dobrý zdravotní stav (vstupní LP – výsledná kategorie práce 3)
  • nástup možno ihned / dle domluvy

Nabízíme

  • zázemí stabilní a perspektivní společnosti s tradicí
  • příjemné a čisté pracovní prostředí
  • přátelský kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení a mnoho benefitů
  • možnosti záloh
  • mzda 160,–/hod

Vhodné pro

Důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.

Jiná sdělení

Pohovor na adrese:
ABZAKOVO spol. s.r.o.
Veverkova 1343/1
Hradec Králové