Zařazeno v oborech:
Strojírenství, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl
Pozice:
Svářeč
Lokalita:
Kladno
Může se Vám hodit:
Svářeč Kladno

Volné pracovní místo SVÁŘEČ, SLANÝ

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Slaný
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné
Hrubý plat
25000 - 28000 Kč/měs

Máte zkušenosti se svářením? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici SVÁŘEČ a začněte pracovat pro mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí a výrobou pro automobilový průmysl.

Vaším úkolem bude:
  • sváření součástí nákladních automobilů
  • zámečnické práce

Lokalita: Slaný
Plat: 25–28 000 Kč/měs.
Třísměnný provoz

Požadujeme

  • minimálně výuční list ve strojním oboru
  • svářečské oprávnění minimálně ZK 135 (CO2 – evropský průkaz dle ČSN EN 287–1 výhodou)
  • svářečské oprávnění ZK 311 (autogen) může být výhodou
  • vhodné i pro absolventy
  • čtení výkresové dokumentace
  • spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, přesnost

Nabízíme

  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • vánoční odměna a příspěvek na dovolenou
  • závodní stravování
  • balíček benefitů

Vhodné pro

Absolventy.