Volné pracovní místo  SVÁŘEČ MAG FRÝDEK MÍSTEK

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 175–230 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • svařování dle výkresové dokumentace
  • ruční svařování nebo obsluha robotu
  • zakládání materiálu do svařovacího přípravku
  • připravuje materiál dle pokynů mistrů
  • broušení a opravy svarů
  • výměnu přípravků
  • provádí činnosti spojené s preventivní údržbou strojů a zařízení
  • provádí broušení a opravy svarů
Požadujeme:
  • proškolení a úřední zkoušky dle legislativy 135 MAG dle 9606-1 nutné; bez úřední zkoušky nutné prokázání aktivního svařování
  • praxe ve svařování
  • praxe s automatizovanou výrobou výhodou
  • čtení výkresové dokumentace (alespoň částečná znalost)
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu
  • dodržování kvality práce
  • schopnost práce ve 2-směnném provozu
  • dobrý zdravotní stav

Plat :
HPP: 175 Kč/ hod netto
OSVČ : 230 Kč/ hod