Volné pracovní místo  Svářeči - různá osvědčení - kvalitní nabídka - ČR i zahraničí

Lokalita a další
Vzdělání Základní

Pro naše klienty hledáme schopné uchazeče na pozici svářeče do regionů v rámci ČR a působení v zahraničí.

Náplň práce:
  • svářečské práce (projekty v oblasti elektro strojírenství staveb aj.)

Požadujeme:
praxi na pozici svářeče
  • manuální zručnost schopnost práce dle projektu (8-12h)
  • pracovitost!
  • v případě potřeby možnost být uplatněn mimo domov
  • jazykové dovednosti - výhodou

Nabízíme:
  • uplatnění na 6 měsíců s možným prodloužením
  • velice dobré finanční ohodnocení (od 25-40.000 Kč čistého a více - dle praxe typu svářečských zkoušek a možnosti uplatnění v ČR nebo zahraničí)
  • lidský přístup ze strany našeho klienta
  • nástup ihned
  • uplatnění Most Praha Liberec Ostrava Brno Holandsko Německo aj.

Zašlete nám Váš životopis a osvědčení o svářečských zkouškách pomocí volby "odpovědět".