Volné pracovní místo  SVÁŘECÍ TECHNOLOG/ INŽENÝR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 9-30-202943. Otevírá se možnost jak pro absolventy, tak pro zkušené technology. Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici<br/>
<br/>SVÁŘECÍ TECHNOLOG/INŽENÝR<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<br/>
<ul>
<li> dodržování povinností sv. inženýra dle ČSN EN 719</li>
<li> posuzování zakázek ve výběrovém řízení</li>
<li> zajištění certifikace</li>
<li> zpracování technologických postupů svařování </li>
<li> zpracování WPS, WPQR</li>
<li> zpracování kontrolního plánu svařování </li>
<li> periodické přezkušování svářečů</li>
<li> dohled nad svařovacími operacemi</li>
<li> výběr techn. zařízení pro svařování</li>
</ul>

Požadujeme

Uvítáme kandidáty, kteří splňují následující požadavky:<br/>
<ul>
<li>VŠ/SŠ vzdělání v oblasti strojírenské technologie, technologie svařování výhodou</li>
<li> praxe na pozici svářecího inženýra ve výrobě ocelových konstrukcí výhodou</li>
<li> znalost zpracování ocelí</li>
<li> znalost norem EN 1090, EN 15085</li>
<li> znalost ISO 9001 + EN 14001 výhodou</li>
<li> komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost mimo jiné nabízí:<br/>
<ul>
<li> nadstandardní platové ohodnocení</li>
<li> zvyšování kvalifikace</li>
<li> zázemí silného mezinárodního koncernu</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> možnost příspěvku na ubytování či dopravné dle interní směrnice společnosti </li>
<li> roční odměny</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.