Volné pracovní místo  SW DEVELOPER - 3D CAD, C/C++

Lokalita Brno, Praha a další
Vzdělání Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Mezinárodní společnost s kulturou rodinné firmy hledá nového kolegu do svých řad na pozici vývojáře 3D CAD aplikace v C++. Juniorům / absolventům nabízíme možnost přetavit teoretické znalosti získané v jiných předmětech (jako je fyzika, matematika) do užitečného produktu. Senioři u nás najdou možnost navrhvnout nové koncepty a myšlenky během Innovation days (čas vyhrazený na rozvoj a prezentaci čistě vlastních nápadů, počítá se do pracovní doby) nebo se stát členy Arch Boardu, což je skupina vývojářů, kteří se podílejí na návrhu a rozvoji celé architektury. Vyvíjíme agilně, takže neváhej - P.S. SCRUM je v děvět.

Náplň práce:
  • vývoj nových částí rozsáhlého CAD systému (aktuálně např. probíhá i portace na 64bit)
  • pravidelná komunikace s analytiky (vstupy pro vývoj)
  • optimalizace / refaktoring kódu, bug fixing
  • úzká spolupráce s týmem testerů
  • pravidelné SCRUM meetingy v AJ, komunikace s ostatními členy mezinárodního týmu
  • zaškolení do nástroje Enterprise Architect

Požadujeme

  • VŠ informatika nebo relevantní (elektrotechnika, fyzika, strojní, stavební)
  • dobrá znalost C++ (OOP je alfa a omega)
  • analytické myšlení a znalost programovacích technik
  • znalost FEM (metoda konečných prvků), numerická matematika
  • angličtina - schopnost dorozumět se s kolegou / vedoucím

  • výhodou - znalost některé knihovny: MFC, ATL, STL, COM
  • výhodou - znalost návrhových diagramů (UML)
  • výhodou - vztah ke grafice a designu

Nabízíme

  • dobré platové ohodnocení
  • smlouva na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • sickdays
  • home-office (1x týdně pravidelný, jinak dle domluvy)
  • inovation days
  • klouzavá pracovní doba
  • stravenky
  • firemní akce
  • interní školení, vzdělávání/kurzy
  • možnost kariérního růstu (vedení teamu)
  • slušný notebook, 2 monitory
  • lokalita: Brno-město; Praha hl.m.

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx)
na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali,
můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze
a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním,
zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání.
Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!
id:1715