Volné pracovní místo  SW Engineer C# | 35 000 - 65 000 Kč

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 4-10-219122. <font color=blue>
<b>Chcete být součástí zahraničních projektů a baví Vás .NET?</font>
</b> <br/>
<br/>
<font color=blue>
<b>Hledáme juniorní i seniorní programátory.</font>
</b> <br/>
<br/>
<b>Projekt pro významného klienta do oblasti medicíny.</font>
</b> <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Návrh, design, vývoj, zavedení a údržba aplikací</li>
<li> Programování, testování a podpora řešení softwarových systémů</li>
<li> Analýza uživatelských požadavků a návrh technických řešení</li>
<li> Vývoj nových technických řešení ve spolupráci s ostatními členy týmu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Vzdělání technického směru</li>
<li> Zkušenost s .NET (C#) vývojem (ASP.NET MVC, ASP.NET, WCF, EF6, Windows Servicer) </li>
<li> Znalost databází, SQL</li>
<li> Znalost Visual Studia 2008/2012, TFS a MS SQL Server 2008/2012/2015 (SQL, T-SQL)</li>
<li> Znalost Windows/Linux</li>
<li> Týmový duch a komunikační dovednosti</li>
<li> Komunikativní angličtina</li>
</ul>

Nabízíme

Práce s nejmodernějsími technologiemi a široká škála benefitů:<ul>
<li> Školení a kurzy</li>
<li> Zajímavá práce na mezinárodních projektech </li>
<li> Zázemí stabilní, úspěšné a rozvíjející se společnosti </li>
<li> Participace na hi-tech řešeních</li>
<li> 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na pojištění</li>
</ul>