Volné pracovní místo  SW INŽENÝR se znalostí C/C++ - vhodné pro absolventy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Mezinárodní vývojová společnost, která se zabývá špičkovými produkty např. v oborech automotive, elektroniky, hledá vhodné kandidáty na pozici SW INŽENÝR. Pozice je vhodná i pro absolventy. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vývoj v oblasti RTOS operačního systémů</li>
<li> vývoj Crypto driverů a integrace s TCP/IP stackem</li>
<li> vývoj algoritmů pro embedded GPU jednotky</li>
<li> ývoj a implementace algoritmů pro zpracovani videa a obrazu</li>
</ul>
<br/>
<br/>Nástup možný IHNED

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ/SŠ vzdělání v IT oboru </li>
<li> dobrá znalost anglického jazyka</li>
<li> znalost programovacího jazyka C/C++</li>
<li> znalost ARM architektury a periferií</li>
<li> znalost programování JAVA je velkou výhodou</li>
<li> týmový hráč</li>
<li> velmi dobré komunikační dovednosti</li>
<li> schopnost pracovat samostatně na svěřeném úkolu</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí širokou škálu firemních benefitů:<ul>
<li> atraktivní platové ohodnocení</li>
<li> pomoc při řešení bytové otázky </li>
<li> 25 dnů dovolené</li>
<li> příspěvek na dojíždění</li>
<li> využití sportovních zařízení</li>
<li> jazykové kurzy na pracovišti</li>
<li> další benefity a bonusy</li>
</ul>

Vhodné pro