Volné pracovní místo  SW INŽENÝR V MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI|C/C++|VHODNÉ PRO ABSOLVENTY|AŽ 40 000 KČ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 4-10-226497. Máš čerstvě po škole nebo se už díváš, kde začne tvá IT kariéra? Pokud tě zajímavá programování v jazyce C/C++ a chceš pracovat na platformě Linux tak se přidej k nám!<br/>
<br/>Právě nyní máme otevřenou novou pracovní pozici do mezinárodní společnosti, která patří ke světové špičce ve svém oboru. Zajímá tě, který obor máme na mysli, pak neváhej a ozvi se nám! <br/>
<br/>Mezinárodní výrobní a vývojová společnost působící v oblasti IT a elektro hledá na svou českou pobočku "SW INŽENÝR V MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOSTI|C/C++|VHODNÉ PRO ABSOLVENTY|AŽ 40 000 KČ".<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> návrhy algoritmů pro počítačové vidění a strojové učení</li>
<li> vývoj modulů pro OpenVX a OpenCL</li>
<li> zpracování projektové dokumentace</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání </li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni </li>
<li> zkušenosti s programováním v jazyce C/C++ (školní projekty, soukromé projekty)</li>
<li> znalost prostředí OS Linux</li>
<li> znalosti v oblasti: počítačové vidění, strojové učení, počítačová grafika</li>
<li> technické myšlení a smysl pro inovace</li>
</ul>
<br/>
<br/>Výhodou:<ul>
<li> znalost programování grafických jednotek OpenCL</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> podpora na bydlení nebo příspěvek na dojíždění</li>
<li> bohatý systém bonusů, benefitů</li>
<li> příležitost k mezinárodní kariéře ve světové společnosti</li>
<li> možnost využávat cizí jazyk</li>
<li> práce s nejmodernějšími technologiemi v oboru</li>
<li> relokační balíček</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.