Volné pracovní místo  SW inženýr

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, renomovaného dodavatele řídících a komunikačních systémů v průmyslu a dopravě, hledáme vhodné a schopné kandidáty na pozici “SW inženýr”.

Náplň práce:
  • vývoj softwaru pro embedded zařízení bez operačního systému, s operačním systémem reálného času a operačním systémem Linux
  • implementace průmyslových komunikačních protokolů (CAN, MVB, Ethernet, aj.)
  • samostatné řešení úkolů vývoje programového vybavení
  • analýzy a návrhy řešení, implementace, integrace a testování softwaru
  • archivace software a tvorba dokumentace

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • znalost programovacích jazyků C/C++
  • znalost OS MS WINDOWS XP
  • znalost práce s MS Visual Studio
  • znalost práce s XML
  • znalost operačního systému Linux výhodou
  • znalost průmyslových komunikačních protokolů výhodou
  • znalost knihovny QT výhodou
  • praxe v oblasti embedded systémů vítána
  • znalost AJ
  • samostatnost, kreativní myšlení
  • ochotu učit se novým věcem
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • zajímavou práci s možností seberealizace
  • zázemí stabilní společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravné
  • další vzdělávání (odborné i jazykové)
  • 3 dny omluvené absence - sick days
  • příspěvek na kulturu, sport, MHD
  • další firemní výhody

Plat: 30 - 35 000,- Kč
Nástup: dohodou
Lokalita: Praha 10

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".