Volné pracovní místo  SW konzultant – Unix specialista - HK

Lokalita a další
Vzdělání Základní

Pro našeho zákazníka, softwarovou společnost se sídlem v Hradci Králové, hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici SW konzultant - specialista na UNIX:

Náplň práce:
  • poskytuje konkrétní řešení zákazníkům
  • podílí se na zakázkách realizovaných na platformách Sun Solaris, IBX AIX, Linux
  • samostatně zabezpečuje expertní podporu pro interní a externí zákazníky
  • navrhuje konfiguraci vhodného řešení s ohledem na uvedené požadavky ze strany zákazníka
  • instaluje produkt, který splňuje požadavky zákazníka
  • nastavuje systém tak, aby nastavení zcela odpovídalo požadavkům zákazníka
  • zaškoluje personál u zákazníka
  • dokumentuje instalace a konfigurace

Požadujeme

  • výborná znalost platformy Unix
  • zkušenosti s instalací a údržbou software na platformách UNIX
  • pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • zkušenosti z IT oblasti, zkušenosti s řízením projektů
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • analytické schopnosti
  • diplomatické jednání
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • ochotu cestovat do zahraničí (i na delší období – měsíc apod.)

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu
  • mladý kolektiv
  • příjemné pracovní prostředí
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • perspektivu profesního a osobního růstu
  • dobré platové ohodnocení
  • možnost zahraničních stáží
  • pracoviště Hradec Králové

Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Více pracovních příležitostí najdete na použijte odpovědní formulář kde se také můžete zaregistrovat.

Děkujeme a těšíme se na Vás!