Volné pracovní místo  SW TESTER / SUPPORT PRŮMYSLOVÉHO IS S AJ

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Hledáš práci v oblasti IT/Elektro? Máš zkušenosti s technickou podporou? Nedělá ti problém komunikovat se zákazníkem a vyřešit jeho problém? SQL, OS MS Windows Ti nejsou cizí? Chceš se rozvíjet v oblasti testování? Hledáš startovací pozici, s možnosti se posunout dál v rámci firmy? Budeš pracovat pro mezinárodní společnost, která se zabývá vývojem a poradenstvím v oblasti informačních systémů. Nastartuj, nebo pokračuj v kariéře na IT pozici: "Tester/Support IS s AJ"!

<h3>Náplň práce</h3>* 60% manuálního testování IS
  • vytváření a údržba související dokumentace (postupy, uživatelské příručky)
  • vytváření testovacích postupů
  • získávání dat z SQL databáze

  • 40% poskytování technické podpory
  • analýza a vyhledávání příčiny vzniklého problému
  • nasazení, konfigurace, otestování aplikace u zákazníka
  • interní zaškolení
  • práce v týmu

Požadujeme

  • SŠ / VŠ v IT nebo v elektru
  • zkušenost s instalací SW a HW systémů
  • základní znalost jazyka SQL
  • dobrý přehled o nových technologiích, kladný vztah k IT obecně
  • dobrá asertivní komunikativnost a příjemné vystupování
  • schopnost komunikovat jak s vývojáři, tak se zákazníkem
  • AJ – komunikace/řešení problému se zákazníkem

  • výhodou - praxe na obdobné pozici
  • výhodou - zkušenost s programováním
  • výhodou - přehled prostředí výrobních společností a servisní podpoře v IT
  • výhodou - znalost sítí a serverů

Nabízíme

  • dobré platové ohodnocení
  • mobil a notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • profesní i kariérní růst
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění po prvním roce zaměstnání
  • zázemí firmy s moderním pracovním prostředím
  • nápoje a občerstvení na pracovišti zdarma

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx)
na emailovou adresu použijte odpovědní formulář Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali,
můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze
a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním,
zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů
v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání.
Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!