Nabídka práce ve firmě Advantage Consulting, s.r.o.

Volné pracovní místo  SW TESTER ABSOLVENT

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Rádi byste pracovali v nadnárodní společnosti na pozici SW Testera? Baví Vás testování softwarových produktů a zároveň máte přehled o programování v Javě? Preferujete práci v Brně?

Pokud ano, tak je to nabídka přímo pro Vás!

Významná mezinárodní společnost hledá v rámci rozšíření svého týmu vhodné kandidáty na pozici:

SW TESTER ABSOLVENT

Náplň práce:

  • testování funkčnosti SW
  • úzká spolupráce s Java vývojáři
  • podílení se na vývoji SW dle požadavků
  • automatizace testování
  • provádění výkonnostních testů

Požadujeme

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na informatiku nebo příbuzný obor
  • orientaci v programování Java/Java EE
  • základní znalost AJ – úroveň čtení technické dokumentace
  • ochotu testovat jak manuálně, tak automatizovaně
  • zkušenosti s automatizací testování výhodou

Nabízíme

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost profesního rozvoje
  • práci na mezinárodních projektech
  • vzdělávací kurzy, možnost získání certifikací
  • kanceláře v centru Brna

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".

O nás

Advantage Consulting, s.r.o. - o nás
  • Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

  • Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

  • Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

  • Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

číst dále

60

20

1200

3800

Sledujte nás