Volné pracovní místo  SW TESTER|HOME OFFICE AŽ 5 DNÍ Z 5|AŽ 40 000 KČ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 4-10-240568. Chcete pracovat na mezinárodních projektech, hovořit anglicky a pracovat z domu? Pokud máte zkušenosti v oblasti testování SW a chcete se posunout a zvýšit svůj rozhled v IT oboru, právě nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici "SW TESTER|HOME OFFICE AŽ 5 DNÍ Z 5|AŽ 40 000 KČ".<br/>
<br/>Nabízíme Vám práci na prestižních projektech! Chcete vědět na jakých? Pak se nám ozvěte!<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> údržba a provádění testovacích plánů</li>
<li> zaznamenávání výsledků testů a kontrola s očekávanými výsledky testů</li>
<li> zjišťování problémů a jejich dokumentace</li>
<li> tvorba plánů testování aplikací na základě požadavků na SW a technických specifikací</li>
<li> provádění auditů a zabezpečení aplikací</li>
<li> spolupráce při návrzích aplikací, tvorba dotazů, skriptů, reportů</li>
<li> účast na pravidelných poradách</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ vzdělání v IT oblasti</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni (denní komunikace + mezinárodní projekty)</li>
<li> zkušenosti v oblasti testování SW</li>
<li> zkušenosti s tvorbou manuálních a automatických testů</li>
<li> analytické schopnosti</li>
<li> ochota pracovat v mezinárodním týmu</li>
<li> ochota občas vycestovat (10%)</li>
</ul>
<br/>Výhodou: <ul>
<li> zkušenosti s SQL servery</li>
<li> znalost T-SQL</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> notebook vám dáme k dispozici</li>
<li> pracujte klidně z domu - u nás se do práce nechodí (5 z 5 dní HOME OFFICE)</li>
<li> proplacení pracovních výjezdů do zahraničí</li>
<li> za vaši práci navíc vás bohatě odměníme - proplácíme přesčasy</li>
<li> možnost uplatnit a zlepšit svou úroveň angličtiny - pracuje v mezinárodním týmu</li>
<li> práce pro špičkové společnosti ve svém oboru (letecký průmysl, elektromobily, nápoje)</li>
<li> pokud budete chtít, nemusí být tato pozice pro Vás konečnou - podporujeme talenty</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.