Volné pracovní místo  Systémový admin, který se v práci nikdy nenudí

Lokalita Kolín a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 53 000–61 000 Kč / měsíc

Hledáme třetího do týmu! Spravujeme servery, databáze, disková pole, virtualizační platformy, OS a okrajově i sítě. Prostě vše, co je třeba a rozhodně se nenudíme :- )

Náplň práce:
  • Budete navrhovat i implementovat řešení a zajišťovat provoz infrastruktury, té firemní i u našich zákazníků.
  • Pracujeme se Storage, Backup, virtualizačními platformami i kontejnerovými technologiemi.
  • Pohybujeme se v Linuxu, ve Windows i na MacOS.
  • Spravujeme doménové i databázové servery, Exchange, Sharepoint i další systémy.
  • A navíc pečujeme i o počítače interních zaměstnanců a uživatelů, spravujeme kompletní politiky nebo pracujeme s dohledovými systémy Nagios, či Grafana
  • Přinejmenším základní práce s infrastrukturou sítí (firewally a zabezpečení).

Požadujeme

  • Hledáme člověka, který má schopnost naistalovat, monitorovat i spravovat virtualizační platformy (VMware nebo Azure) i kontejnery.
  • Zkušenosti se servery či diskovými poli Lenovo či Dell
  • Znalost dohledových systémů i monitoringu SQL serverů.
  • Praxi v práci se stanicemi i servery s Windows, RHEL nebo MacOS.
  • Předchozí zkušenosti s instalací i správou Active Directory aj.

Nabízíme

  • Především možnost se dále rozvíjet – kariérně i profesně.
  • Další odborné a jazykové vzdělávání.
  • Velice různorodou práci, kterou umíme ocenit. Mzda
  • Pružnou pracovní dobu, pět týdnů dovolené a navíc sick-days.
  • Stravenky, příspěvky na penzijko, pojištění, kulturu i sport.
  • Prémie ze zisku společnosti či motivační systém dalších bonusů.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Systémový admin, který se v práci nikdy nenudí?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Pavel Fiala z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Systémový admin, který se v práci nikdy nenudí

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.